صدور مستر کارت مجازی

برای صدور مستر کارت مجازی مد نظر خود از بین کارت های مجازی Vpayment ، بر روی گزینه افزودن به سبد خرید سفارش خود کلیک کرده تا در لیست نهایی سفارشات شما قرار گیرد. ضمنا شما می توانید پیش از ثبت سفارش صدور مستر کارت مجازی خود با استفاده از محاسبه گر هزینه کارت ها، هزینه مقدار ارز درخواستی برای کارت خود را محاسبه کنید. قیمت مندرج برای هر کارت، نرخ واحد ارزی است.

محاسبه هزینه مستر کارت مجازی

برای محاسبه هزینه به تومان، میزان ارز مورد نیاز را وارد کنید. نرخ مبنای محاسبه، آخرین نرخ روز فروش ارز است.

هزینه صدور مسترکارت مجازی رایگان است.

.

صدور مستر کارت مجازی برنزی (حداقل ۱۵ و حداکثر ۱۰۰ واحد ارزی)

صدور مستر کارت مجازی نقره ای (حداقل ۱۰۱ و حداکثر ۵۰۰ واحد ارزی)

صدور مستر کارت مجازی طلایی (حداقل ۵۰۱ و حداکثر ۱۰۰۰ واحد ارزی) – ویژه اشخاص حقوقی

مشتریان محترم توجه نمایند که:

  • این کارت ها بدلیل افزایش امنیت اطلاعات کارت، یکبار مصرف بوده یعنی صرفا برای یک تراکنش موفق قابل استفاده میباشد و قابلیت شارژ مجدد را ندارند.
  • می­بایست مقدار ارز درخواستی شما برای صدور مسترکارت مجازی همان مبلغی باشد که در فاکتور نهایی خرید شما از سایت پذیرنده مسترکارت نمایش داده شده است بنابراین اگر عدد نهایی فاکتور را ندارید پیشنهاد می شود سفارش خود برای صدور مسترکارت مجازی از وی پیمنت را به میزان حداقل ۳ تا ۵ واحد ارزی بیشتر از مبلغ پرداختی ثبت نمایید.
  • لطفا قبل از تهیه مسترکارت مجازی از بابت پشتیبانی مسترکارت در سایتی که قصد خرید از آن را دارید اطمینان حاصل نمایید. این مسترکارت قابلیت اتصال به کیف پول (پی پال، اسکریل و …) ندارد. لطفا برای سفارش مسترکارت ویژه پی پال اینجا کلیک کنید.
  • صدور مستر کارت مجازی با مبلغ بیش از ۱۰۰ واحد ارزی مستلزم بارگذاری مدارک هویتی (مانند تصویر کارت ملی و تصویر صفحه اول شناسنامه) در هنگام ثبت سفارش می باشد.
  • عواقب، تبعات و هزینه های ناشی از لو رفتن اطلاعات، مفقود شدن، مخدوش شدن کارت بر عهده دارنده کارت است.
  • هر گونه خسارت ایجاد شده از سوی سرویس دهنده های بین المللی با دلایل نامشخص از قبیل تغییر قوانین شرکت صادر کننده کارت، مسائل ناشی از تحریم اقتصادی ایران و بروز هر گونه حوادث غیر مترقبه برای مشتری بر عهده وی پیمنت نمی باشد.
  • مسترکارت مجازی ثبت شده در ساعات پایانی شب، با تاخیر صادر می گردد.
  • مشاهده شرایط استفاده، لغو و بازگشت هزینه سفارش
تمامی حقوق این سایت متعلق به وی پیمنت است