نقد کردن درآمد ارزی

در حال حاضر دانشجویان، گردشگران، تاجران، برنامه نویسان، طراحان وب، عکاسان، بازرگانان و وب مسترهای زیادی در ایران نیاز دارند که درآمدهای خود را با استفاده از سرویس نقد کردن درآمد ارزی به ریال نقد کنند. لذا Vpayment می تواند درآمدهای ارزی شما، در هر حجمی را، در سریع ترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت نقد کند. شما می توانید در صورتی که دارای درآمد ارزی می باشید و بدلیل تحریم، با مشکل نقد کردن آن به ریال مواجه هستید از طریق سایت با ما در این زمینه مشورت کنید.

به منظور تسهیل در نقد کردن درآمد ارزی ، Vpayment آمادگی دارد ارز شما را در هر میزانی، به نرخ روز خریداری کند. پس از تأیید واریز ارز مزبور به حساب ما در خارج از کشور، معادل ریالی آن به حسابی که شما در داخل کشور معرفی می کنید واریز خواهد گردید. کارمزد این خدمت به مدت محدود رایگان است. برای این منظور کافیست فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فرم ثبت سفارش نقد کردن درآمد ارزی

نام (الزامی)

نام خانوادگی (الزامی)

کشور محل سکونت

نوع اقامت

ايميل (الزامی)

تلفن همراه (الزامی)

نوع ارز

مقدار ارز (الزامی)

نحوه پرداخت ارز

نام بانک خارجی

شماره حساب (IBAN)


سوال امنیتی زیر را پاسخ دهید

مشتریان محترم توجه نمایند که :

  • نقد کردن درآمد ارزی مستلزم بارگذاری مدارک هویتی (مانند تصویر کارت ملی و تصویر صفحه اول شناسنامه) در هنگام ثبت سفارش می باشد.
  • مشخصات هویتی صاحب حساب با مشخصات هویتی پاسپورت یا کارت ملی باید یکی باشد.
  • منبع مالی صاحب حساب بانکی باید معتبر بوده و زمینه فعالیت آن ها کاملا قانونی باشد.
  • خرید درآمد پی پال از اکانت هایی که تازه وریفای شده اند امکان پذیر نیست و باید حداقل دارای اعتبار شش ماهه بوده و زمینه فعالیت آن ها کاملا قانونی باشد. خرید دلار درآمدهایی که از طریق کلیک روی آگهی (Pay-Per-Click) یا دیگر راههای غیر قانونی به دست آمده باشد، صورت نمی پذیرد.
  • مبالغ کمتر از ۲۰ واحد ارزی خریداری نمی شود.
  • قیمت خرید ارز اشخاص حقیقی %۲ کمتر از نرخ روز خرید اسکناس و اشخاص حقوقی برابر با نرخ روز خرید اسکناس می باشد.
  • تسویه حساب ریالی طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت انجام می شود.
تمامی حقوق این سایت متعلق به وی پیمنت است