شرایط استفاده، لغو و بازگشت هزینه سفارش

Vpayment | قوانین و مقرراتکلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت Vpayment را دارند ، باید قوانین و مقررات شرایط استفاده، لغو و بازگشت هزینه سفارش را کاملاً مطالعه و سپس اقدام به خرید از سایت کنند. خرید از سایت به منزله مطالعه و قبول شرایط استفاده، لغو و بازگشت هزینه سفارش و قوانین و مقررات مربوطه است.

شرایط استفاده، لغو و بازگشت :

 • ثبت هر سفارش کاربر در وب سایت وی پیمنت با مشخصات کاربری مطابقت داشته باشد.
 • کاربر مجاز نیست از کارت و حساب بانکی سایر افراد برای پرداخت هزینه سفارش خود و انجام تراکنش های مالی در درگاه پرداخت اینترنتی وی پیمنت استفاده کند که در صورت مشاهده این تراکنش ­ها، سفارش کاربر لغو شده و مبلغ واریزی توسط وی پیمنت بلوکه خواهد شد.
 • ثبت سفارش کاربر باید با اتصال اینترنت اصلی صورت پذیرد. ثبت هر سفارش از طریق پراکسی یا وی پی ان و یا سایر مخفی کننده های محل اتصال کاربر به اینترنت ثبت سفارش بصورت غیر قانونی است و سفارش لغو خواهد شد.
 • مطابق ضوابط و قوانین مندرج در وب سایت، وی پیمنت در هر زمان که نیاز باشد می­تواند از کاربر مدارک شناسایی هویتی و سکونت وی شامل: کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت، شماره تلفن ثابت، قبض تلفن، آدرس و … را جهت احراز هویت درخواست نماید و در صورت عدم همکاری از طرف کاربر سفارش وی لغو و مبلغ واریزی بلوکه می­گردد و همچنین دسترسی کاربر مسدود می­گردد.
 • کاربر موظف است قبل از ثبت سفارش توضیحات مربوط به هر خدمت یا محصول را بطور کامل مطالعه نموده و در صورت عدم توجه به آن نکات و ثبت سفارش تعهدی برای وی پیمنت ایجاد نخواهد کرد.
 • در صورتی که در روند ثبت یا انجام سفارش کاربر ایراد یا مشکلی حادث شود موضوع به یکی از روشهای پست الکترونیک، پیامک و یا تماس تلفنی به کاربر اطلاع داده می شود و کاربر موظف است طی بازه ۴۸ ساعت موضوع را بررسی کرده و نتیجه را اطلاع دهد در صورتی که طی این بازه زمانی پاسخی از کاربر دریافت نگردد سفارش لغو شده و هزینه لغو سفارش از مشتری دریافت می­گردد.
 • در مواردی که خرید اینترنتی که با استفاده از مسترکارت­های مجازی وی پیمنت یا از طریق خدمات غیرنقدی وی پیمنت انجام شده به هر دلیلی برگشت زده شود و ریفاند گردد، مبلغ بازگشتی پس از کسر هزینه های احتمالی و نیز ۵ درصد کارمزد نقد کردن به شرطی که یک هفته از زمان ریفاند سپری شده باشد بصورت ریالی و بر اساس نرخ روز خرید اسکناس تاریخ ریفاند به حساب کارت، عودت داده می­شود. همچنین برای سفارشات کمتر از ۵۰ واحد ارزی مبلغ ۱۰۰.۰۰۰ریال بابت هزینه ریفاند دریافت می­گردد.
 • در مواردی که خرید اینترنتی مشتریان با استفاده از مسترکارت­های مجازی وی پیمنت انجام شده و به هر دلیلی تراکنش مسترکارت در وضعیت AuthReversal قرار گیرد، مبلغ بازگشتی پس از کسر هزینه های احتمالی به شرطی که حداقل سه ماه از زمان AuthReversal سپری شده باشد بصورت ریالی و بر اساس نرخ روز خرید اسکناس تاریخ AuthReversal، عودت داده می­شود.
 • برای لغو سفارش چنانچه سفارش از نوع خدمات غیرنقدی ارز باشد، حداکثر تا ۳۰ دقیقه پس از ثبت سفارش و به شرطی که خدمت مزبور انجام نشده باشد کاربر می­تواند از انجام آن سفارش انصراف دهد. در صورت انصراف، مبلغ سفارش پس از کسر هزینه لغو سفارش (مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ریال) حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد به حساب مشتری برگشت داده می­شود. پس از گذشت این زمان کاربر حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می کند.
 • چنانچه مشتری درخواست لغو سفارش مسترکارت مجازی خود را داشته باشد به شرطی که از زمان ثبت سفارش ۲۴ ساعت بیشتر نگذشته باشد و در صورتی که تراکنش بانکی تا ۲۴ ساعت پس از درخواست لغو در سوابق کارت ثبت نشده باشد،پس از کسر هزینه لغو سفارش (مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ریال) مابقی آن با کسر ۲ درصد کارمزد، ۲۴ ساعت بعد به حساب مشتری واریز می گردد. پس از گذشت این زمان کاربر حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می کند.
 • حداکثر مهلت مجاز برای استفاده از مسترکارت مجازی یک ماه از زمان ثبت سفارش است و پس از این مدت مسترکارت مجازی مزبور لغو می­شود ولی موجودی آن قابل نقد کردن است.
 • به منظور نقد کردن موجودی مسترکارت مجازی در صورتی­که مبلغ باقیمانده در آن بیش از ۱۰ واحد ارزی باشد، از این مبلغ ۵ واحد ارزی بابت هزینه نقد کردن کسر گردیده و مابقی آن با کسر کارمزد ۵ درصد بر اساس نرخ روز خرید اسکناس در زمان برگشت باقیمانده به حساب کارت، به صورت ریالی نقد شده و بین ۲ تا ۳ روز کاری به حساب مشتری واریز می گردد.
 • انجام درخواست خدمات پرداخت ارزی مشتریان حداقل از یک ساعت تا حداکثر ۴۸ ساعت (با توجه به نوع پرداخت و پذیرنده باستثنای روزهای تعطیل) طول خواهد کشید.
 • مشتری می­بایست تا قبل از ثبت سفارش ، هرگونه انتظار و درخواست سفارش را با پشتیبانی وی پیمنت هماهنگ نماید و از وجود یا عدم وجود ارایه آن خدمت با جزییات مد نظر خود مطمئن شود. پس از ثبت سفارش تمام مسئولیت­ها متوجه مشتری خواهد بود و وی پیمنت هیچ تعهدی بابت درخواست­هایی که در زمان ثبت سفارش لحاظ نشده، ندارد.
 • حواله ارزی به حساب پی پال منوط به اعتبار و وریفای بودن حساب مقصد می­باشد و مشتری می­بایست قبل از ثبت سفارش از این مورد اطمینان حاصل کند، در غیر این صورت مسئولیت عواقب آن به عهده مشتری است و برگشت پول به مشتری میسر نیست.
 • مشتری می­بایست قبل از ثبت سفارش (خدمات غیرنقدی ارزی یا مسترکارت­های مجازی) و پرداخت از صحت اعتبار شرکت یا شخص فروشنده (ارایه دهنده محصول یا خدمت) اطمینان حاصل نماید، در غیر اینصورت مسئولیت عواقب آن بعهده مشتری بوده و برگشت پول به دلیل اشتباه در مبلغ پرداختی، ارایه یا درج غلط اطلاعات پرداخت و … توسط مشتری یا عدم انجام تعهدات توسط فروشنده، امکان پذیر نیست و وی پیمنت هیچ مسولیتی در این زمینه نخواهد داشت.
 • ضروری است کاربر قبل از ثبت هر سفارش از مبلغ دقیق پذیرنده (سایت مقصد) اطمینان حاصل نماید. در صورتیکه پس از ثبت سفارش خدمات پرداخت اینترنتی مبلغ قابل پرداخت بیش از مقدار پرداخت شده توسط مشتری به وی پیمنت باشد، مشتری موظف است مابالتفاوت آن را به وی پیمنت پرداخت نماید و تا آن زمان سفارش مزبور معلق خواهد ماند و در صورتی که نیاز باشد موجودی مسترکارت مجازی صادر شده افزایش یابد به شرط آنکه تراکنش بانکی بر روی آن انجام نشده باشد، مشتری می­بایست علاوه بر پرداخت مابالتفاوت آن، مبلغ ۱۵۰.۰۰۰ ریال نیز به عنوان هزینه افزایش موجودی مسترکارت مجازی پرداخت نماید.
 • در مورد مسترکارت های مجازی اگر تراکنش پرداخت با خطا مواجه گردد (اطلاعات کارت به اشتباه وارد شود یا میزان اعتبار سفارش بیش از موجودی مسترکارت باشد) و این عمل بیش از ۳ مرتبه اتفاق افتد، سامانه Fraud detection صادرکننده کارت، این تراکنش ها را بدلیل امکان سوء استفاده از مسترکارت تهدید در نظر گرفته و مسترکارت مزبور را مسدود می کند. وی پیمنت ضمن هشدار این موضوع، مسئولیت و عواقب ناشی از آن را برعهده نمی گیرد. مسئولیت استفاده صحیح از مسترکارت مجازی بر عهده مشتری می باشد.
 • استفاده از مسترکارتهای مجازی جهت پرداخت خدمات و کالاهایی که از نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران مجاز نمی­باشد، ممنوع است و در صورت عدم رعایت این شرط مسئولیت عواقب آن بعهده مشتری است. همچنین وی پیمنت از انجام خدمات پرداختی برای موارد مذکور معذور است.
 • هنگامی که کاربر سفارشی را در سایت وی پیمنت ثبت می­نماید به وضوح بیان می­کند تمام قوانین و مقررات را مطالعه کرده و آنها را پذیرفته است و متعهد به اجرای تمام تعهدات این قرارداد و همچنین رعایت تمام قوانین و مقررات بیان شده می باشد.

سایت وی پیمنت حق خود می داند که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی متن قوانین و مقررات را تغییر دهد اما برای هر سفارش ملاک قوانین و مقررات زمان ثبت آن سفارش میباشد.