قوانین و مقررات

Vpayment | قوانین و مقرراتکلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت Vpayment را دارند ، باید قوانین و مقررات را کاملاً مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

مشتریان عزیز متعهد هستند که پیش از مطالعه قوانین و مقررات سایت Vpayment، شرایط استفاده، لغو و برگشت هزینه سفارش ما را مطالعه نمایند.

مجموعه قوانین و مقررات ما

مشتری عزیز از این پس، از این متن تحت عنوان “سند” و از شما با نام “مشتری” یا با عنوان “دارنده کارت” و از وب سایت vpayment.ir با عنوان “ما” یا با عنوان “واگذار کننده کارت” یاد خواهد شد. این سند به علاوه فرم های سفارش، بیانگر ارجح بودن این سند بر هر توافق دیگری خواهد بود. ارسال فرم سفارش از طرف مشتری و نیز استفاده از خدمات ما از طرف مشتری به معنی پذیرش این سند است و متن حاضر مشمول حال مشتری خواهد شد.

مشتری تعهد می دهد که این سند را به صورت کامل خوانده و فرصت لازم برای بررسی قانونی در مورد آن را داشته است و بنابراین به صورت روشن همه شرایط و ضوابط ذکر شده در این سند را فهمیده و با آن موافقت کرده و پذیرفته است که خدمات ارائه شده تماماً عبور از تحریم ها بوده و استفاده از آن ها مشتری را در معرض خطر محدودیت های یک جانبه از طرف سرویس دهنده های بین المللی قرار می دهد.

مشتری به صراحت درک و توافق می نماید که واگذار کننده کارت هیچ مسئولیتی در قبال خسارت های مستقیم، غیر مستقیم، ضمنی و خاص استفاده از خدمات ارائه شده و یا ناتوانی مشتری در استفاده از خدمات ارائه شده، مسائل ناشی از تحریم اقتصادی ایران و بروز هر گونه حوادث غیر مترقبه، فورس ماژور و خارج از کنترل در عرصه بین المللی و ماهیت کارت ندارد. بدیهی است هر گونه خسارت که از سوی سرویس دهنده های بین المللی با دلایل نامشخص برای مشتری ایجاد شود به عهده ما نمی باشد.

این سند که شامل تمامی محصولات و خدمات ما است از یک طرف برای ما و از طرف دیگر برای مشتری یا نماینده قانونی وی قابل استناد می باشد. لازم به ذکر است که هنگام ثبت سفارش، حتما با قبول مفاد این متن میتوانید سفارش خود را ثبت کنید و چنانچه این شرایط و قوانین را نپذیرید ثبت درخواست و سفارش صورت نمی پذیرد. مشتری ملزم به رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و این سایت از انجام هر گونه خدمات منافی با این قوانین معذور می باشد.

دریافت اطلاعات مشتری در راستای مجموعه قانون و مقررات مبارزه با پولشویی و بصورت محرمانه است و در حکم امانت نزد خود نگه میداریم. در صورت مشاهده فعالیت های مشکوک از قبیل پولشویی، قاچاق، ارسال یا دریافت پول از منابع ناشناس و جعلی، حساب مشتری بدون اخطار بسته خواهد شد و بلافاصله اطلاعات مشتری به مراجع قضایی ارائه می شود. واگذار کننده کارت حق دارد نسبت به صلاحدید خود به کاربر یا کاربرانی سرویس دهی نکند و وجه آنان را طبق مسئولیت پس از کسر هزینه های مربوطه پس از ۷ روز به حساب مشتری عودت دهد. لازم به یادآوری است مشکلات فروشنده های خارجی و درگاههای آنلاین پذیرنده مسترکارت با خریداران ایرانی جزء مشکلات کارت حساب نمی شود اما ما متعهدیم تلاش خود را برای حل مشکل مشتری بکار بندیم.

مشتری به صراحت درک و توافق می نماید که ممکن است انجام خدمات غیرنقدی ارزی تا ۷۲ ساعت زمان ببرد ولی تمام تلاش ما این است که در سریعترین زمان ممکن سفارش مشتری انجام شود.

برای لغو سفارش چنانچه سفارش از نوع خدمات غیرنقدی ارز باشد، حداکثر تا ۳۰ دقیقه پس از ثبت سفارش و به شرطی که خدمت مزبور انجام نشده باشد کاربر می­تواند از انجام آن سفارش انصراف دهد. در صورت انصراف، مبلغ سفارش پس از کسر هزینه لغو سفارش (مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ریال) حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد به حساب مشتری برگشت داده می­شود. پس از گذشت این زمان کاربر حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می کند.

چنانچه مشتری درخواست لغو سفارش مسترکارت مجازی خود را داشته باشد به شرطی که از زمان ثبت سفارش ۲۴ ساعت بیشتر نگذشته باشد و در صورتی که تراکنش بانکی تا ۲۴ ساعت پس از درخواست لغو در سوابق کارت ثبت نشده باشد، پس از کسر هزینه لغو سفارش (مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ریال) مابقی آن با کسر ۲ درصد کارمزد، ۲۴ ساعت بعد به حساب مشتری واریز می گردد. پس از گذشت این زمان کاربر حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می کند.

در صورت هر گونه تغییرات در سیستم بانکی یا در مواردی که بانک صادر کننده کارت طبق قوانین خود حساب کاربری مشتری را مسدود کند هیچ مسئولیتی متوجه واگذار کننده کارت نخواهد بود.

باید توجه داشت در هنگام استفاده از این مسترکارت اگر تراکنش پرداخت با خطا مواجه گردد (اطلاعات کارت به اشتباه وارد شود یا میزان اعتبار سفارش بیش از موجودی مسترکارت باشد) و این عمل ۳ بار و بیشتر اتفاق افتد، سامانه Fraud detection صادرکننده کارت، این تراکنش ها را بدلیل امکان سوء استفاده از مسترکارت تهدید در نظر گرفته و مسترکارت مزبور را مسدود می کند. وی پیمنت ضمن هشدار این موضوع، مسئولیت و عواقب ناشی از آن را برعهده نمی گیرد. مسئولیت استفاده صحیح از مسترکارت مجازی بر عهده مشتری می باشد.

واگذار کننده کارت بجز مسئولیت ارائه کارت در زمان مقرر با مشخصات مورد توافق، هیچ مسئولیت دیگری کلا یا جزئا بر عهده نخواهد داشت و حقوق استفاده از این کارت فقط برای شخصی است که کارت به نام وی صادر شده است و دارنده کارت حق واگذاری این کارت به دیگران را ندارد و متعهد می شود کارت خود را در سایت های شرط بندی، غیر اخلاقی، قمار و … استفاده نکند و در صورت استفاده از این کارت در سایتهای مورد اشاره و نظایر آن همه تبعات آن به عهده دارنده کارت بوده و بانک صادر کننده و واگذار کننده کارت هیچ مسئولیتی در این خصوص نخواهند داشت.

عواقب، تبعات و هزینه های ناشی از لو رفتن اطلاعات، مفقود شدن، مخدوش شدن یا قرارگرفتن کارت نوع فیزیکی در معرض میدان مغناطیسی قوی که موجب غیر فعال شدن کارت و صدور کارت جدید شود بر عهده دارنده کارت است. دارنده کارت مسئول کلیه تراکنش های مالی انجام شده توسط کارت بوده و ضمن تعهد در قبال حفظ کارت و اطلاعات مربوطه در صورت هرگونه سوءاستفاده از کارت یا موجودی آن شخصا در کلیه مراجع قانونی پاسخگو خواهد بود. در صورت بروز این اتفاق، دارنده کارت موظف است واگذار کننده کارت را از موضوع مطلع کند تا از تبعات آن برای مشتری جلوگیری نماید و در صورت امکان پس از کسر هزینه ها کارت جدیدی برای مشتری صادر نماید.

بانک صادر کننده کارت و واگذار کننده کارت در هیچ شرایطی مسئولیت خرید های انجام شده در قبال درخواست مشتری را به عهده نخواهد گرفت و انجام تحقیقات، اطمینان از صحت عملکرد فروشنده، کیفیت و کمیت کالا یا خدمات خریداری شده و شرایط استفاده از آنها و یا تطابق سفارش ها با قوانین بین المللی و قوانین جمهوری اسلامی ایران به طور مستقیم و منحصرا به عهده دارنده کارت بوده و بانک صادر کننده و واگذار کننده کارت قادر به بررسی هیچ یک از موارد فوق نخواهند بود.

هزینه های رایج مربوط به دارنده کارت شامل این سند نیست. هزینه های ذکر شده توسط شرکتهای مسترکارت و بانک صادرکننده تعیین می شود و جنبه عمومی دارد.

در صورت تغییر سیاست های بانک صادر کننده، واگذار کننده کارت ناچار به اعمال تغییرات مربوطه در مفاد این متن خواهد بود که در اینصورت بانک صادر کننده و واگذار کننده کارت میتوانند در هر زمان مفاد این سند را بدون اعلام قبلی تغییر داده و مفادی را به آن اضافه یا کم کنند. مسئولیت اطلاع از این تغییرات و مفاد جدید تفاهم نامه بر عهده مشتری است. بدیهی است ادامه استفاده از این کارت یا ثبت سفارش جدید به منزله پذیرفتن آخرین تغییرات در این متن بوده و مورد توافق طرفین، لازم الاتباع و مستند است. قوانین و مقررات کشور صادر کننده کارت و بانک صادر کننده کارت، جاری بر مفاد و شرایط مندرج است.

واگذار کننده کارت فقط پرداخت هایی را می پذیرد که شخص با کارت و حساب بانکی خود انجام داده باشد؛ چنانچه شخصی از کارت یا حساب شخصی دیگر استفاده کرده باشد پول واریز شده برگشت داده می­شود؛ برای برگشت زدن نیاز است تا تصویر کارت ملی و شناسنامه شخصی که از حساب وی استفاده شده برای ما ارسال گردد. واگذار کننده کارت میتواند برای تشخیص هویت مشتری در هر لحظه تصویر شناسنامه یا کارت ملی وی را بخواهد که در این صورت نیاز است موارد درخواستی ارسال گردد.

به دلیل اینکه این کارت از نوع پیش پرداخت است، پرداخت های رزرو هتل و پرداخت هایی که مشخصات کارت را ذخیره میکنند توسط این کارت قابل انجام نیست و در صورت پذیرش اولیه توسط پذیرنده در مرحله تأیید نهایی با مشکل مواجه خواهد شد که در آنصورت عواقب، تبعات و هزینه های ناشی از آن به عهده مشتری است. همچنین پرداخت های پی پال که در آن آدرس مشتری ایران می باشد قابل پرداخت نمی باشند.

مستر کارت‌ های مجازی در اکثر درگاه‌های پرداختی که از مسترکارت پشتیبانی می‌کنند، قابل استفاده است اما ممکن است برخی از سایت‌ها از این نوع کارت ها پشتیبانی نکنند. بنابراین بهتر است پیش از تهیه مسترکارت مجازی از پذیرفته شدن این کارت اطمینان حاصل کنید.

مشتری متعهد به ورود اطلاعات صحیح و منطبق بر واقعیت در فرم ها و مکاتبات خود با واگذار کننده کارت می باشد و ما از ارائه خدمات به افراد بدون هویت معذوریم و در صورتیکه کاربری از مدارک جعلی استفاده نموده باشد در هر زمانی ما حق مسدودی کارت و حساب کاربری وی را خواهیم داشت.

مشتری اجازه ندارد از حساب های بانکی سایر افراد برای انجام تراکنش های مالی خود استفاده کند و در صورت مشاهده، مبلغ واریزی بلوکه خواهد شد.

سفارشات باید با اتصال اینترنت اصلی مشتری انجام شود و هرگونه سفارشی که فرد از طریق پراکسی یا وی پی ان و یا سایر مخفی کننده های محل اتصال کاربر به اینترنت ثبت کند غیر قانونی می باشد.

کلیه مراحل خرید و ارائه سرویس پس از تسویه حساب کامل، انجام خواهد شد.

در صورتی که سفارشی بصورت ناقص ثبت شود و یا مشکلی در انجام آن سفارش باشد موضوع از طریق پست الکترونیک یا تلفن به مشتری اطلاع داده می شود و کاربر موظف است طی بازه ۴۸ ساعت موضوع را رسیدگی کرده و پاسخ دهد. در صورتی که طی این بازه زمانی پاسخی از طرف مشتری دریافت نگردد سفارش بطور یکطرفه از جانب ما لغو شده و مشتری مبلغ ۲۰٫۰۰۰ تومان جریمه می گردد.

در صورت تکمیل فرآیند خرید، امکان استرداد وجه منوط به نظر صادر کننده کارت بوده و تنها مبلغ استردادی از طرف صادر کننده کارت به ما پس از کسر کارمزد و هزینه های مترتب بازگشت داده می شود. در صورت Pre-Authorize شدن کارت و در نتیجه بلوکه شدن پول در کارت و انجام نشدن پرداخت، بعد از آزاد شدن پول (طبق قوانین مسترکارت) تنها پول برگشت خورده به کارت بعد از کسر هزینه ها به مشتری عودت می گردد.

مشتری پذیرفته است که باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد. در غیر اینصورت صغیر محسوب می شود. والد یا قیمی که مفاد این سند را از طرف صغیر می پذیرد به عنوان مسوول اصلی برای اجرای تمام و کمال مفاد این سند خواهد بود، که شامل پرداخت به موقع و کامل هزینه خدمات است. هر گونه پذیرش مفاد این سند از طرف فردی که کمتر از ۱۸ سال (صغیر) باشد، غیرمعتبر است و مفاد این سند بین ما و صغیر باطل خواهد بود و ما از هرگونه دِین و مسوولیتی به هر نحو، که منتج از سن یا عدم صلاحیت قانونی صغیر یا استفاده صغیر از خدمات ما باشد، مبری هستیم.

ما هیچگونه تضمین و تعهدی در مورد توالی، دقت، جامعیت اطلاعات موجود در وب سایت یا اینکه این اطلاعات قابل اطمینان هستند و اینکه هیچگونه تضمین و تعهدی درمورد اینکه اطلاعات پیوسته و بدون خطا باشند یا اینکه کاستی ها قابل اصلاح باشند، نمی دهیم.

مشتری می پذیرد و موافق است که تأخیر در اجرای مفاد این سند، فرم های سفارش و سایر قراردادهای خدمات که باعث وقایعی میشوند که به آن “فورس ماژور” اطلاق می شود، مسوولیتی ندارد. ما برای کاهش و سبک کردن تاثیرات فورس ماژور، تلاش خواهیم کرد. البته هیچ رخداد فورس ماژوری، الزام برای پرداخت هایی که سررسید آنها رسیده است را معلق نخواهد کرد.

این سند و فرم های سفارش مبنای درک و توافق کامل بین مشتری و ما است. به جز مواردی که صریحاً و به صورت کتبی بر خلاف آن توافق شده باشد، مفاد این سند بر هر توافق کتبی (شامل قالب رایانه ای یا دیجیتالی) یا توافق شفاهی، ارجحیت خواهد داشت. مفاد این سند و فرم های سفارش و هر قرارداد خدمات بین مشتری و ما، منحصرا بین مشتری و ما خواهد بود و هیچ حقی را به هیچ شخص ثالثی اعطاء نخواهد کرد مگر آنکه صریحاً در این سند بیان شده باشد.

در صورت هرگونه اختلاف، موضوع از طریق داوری حل و فصل خواهد شد. بدین نحو که هریک از طرفین نسبت به معرفی یک نفر داور و شخص ثالثی به عنوان مرضی الطرفین اقدام خواهد نمود. رای داوران برای طرفین قطعی و لازم الاجرا و از هر حیث قطعی است.