سفارش انتقال ارز

Vpayment می تواند سفارش انتقال ارز شما را با کمترین نرخ کارمزد انجام دهد. برای انتقال ارز از طریق هر کدام از روش های زیر ( شارژ پی پال، وب مانی و اسکریل، و ارسال حواله وسترن یونیون و مانی گرام )، پس از وارد کردن مشخصات متناسب با هر نوع انتقال و میزان ارز مورد نیاز، بر روی گزینه افزودن به سبد خرید سفارش خود کلیک کرده تا در لیست نهایی سفارشات شما قرار گیرد. ضمنا شما میتوانید پیش از ثبت سفارش انتقال ارز خود با استفاده از محاسبه گر، هزینه معادل مقدار ارز درخواستی برای انتقال پول خود را محاسبه کنید. قیمت مندرج برای هر سفارش انتقال ارز ، نرخ واحد ارزی است.

برای سفارش انتقال ارز برای سایر ارزهایی که ارائه نشده و با مبالغ بیشتر (بالاتر از ۱۰۰۰ واحد ارزی) و نیز انتقال اسکریل بالاتر از ۲۰۰ واحد ارزی، با ما تماس بگیرید.

محاسبه قیمت نهایی سفارش

.

مشتریان محترم توجه نمایند که :

 • امکان انتقال وجه به حساب های پی پال، وب مانی و اسکریل که وریفای نشده باشند میسر نیست.
 • قبل از ثبت سفارش شارژ پی پال، وب مانی و اسکریل و یا ارسال حواله وسترن یونیون و مانی گرام، از اعتبار سایت یا شخص پذیرنده مورد نظر اطمینان حاصل کنید، زیرا در صورت نارضایتی شما و یا عدم دریافت خدمت از سایت یا شخص مورد نظر، وی پیمنت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد و امکان پیگیری های بعدی نیز توسط وی پیمنت وجود نخواهد داشت.
 • انجام سفارش شارژ حساب پی پال، وب مانی و اسکریل و ارسال هر نوع حواله، مستلزم بارگذاری مدارک هویتی (مانند تصویر کارت ملی و تصویر صفحه اول شناسنامه) در هنگام ثبت سفارش می باشد.
 • وی پیمنت فقط پرداخت های شما را انجام می دهد و مسئولیت کلیه پیگیری هایی که نیاز هست صورت بگیرد به عهده خود شما می باشد.
 • لطفا در صورتی که گیرنده وجه به هر دلیلی خواستار برگشت زدن مبلغ به حساب ما می باشد این نکته به ایشان متذکر گردد که از ذکر هرگونه کلمه در رابطه با ایران مثل نام کشور، استان، شماره تلفن و … در توضیحات برگشتی در حساب ما خودداری نمایند.
 • در صورتی که پس از انجام پرداخت به هر دلیلی مبلغ به حساب ما برگشت زده شود با کسر کارمزد خدمت (۵ واحد ارزی)، مابقی به حساب شما واریز می گردد.
 • پی پال از مقدار ارز ثبت شده در هنگام انتقال، معمولا بین ۳ تا ۶ درصد به عنوان کارمزد کسر می‌کند بنابراین در زمان ثبت سفارش، مقدار کارمزد را لحاظ نمایید.
 • در صورتی که میخواهید ارز شما در پی پال بصورت Mass Payment ارسال شود باید حتما در فیلد توضیحات قید کنید. (حداقل میزان ارز برای استفاده از روش Mass Payment 200 واحد ارزی است)
 • درصورتی که تمایل دارید شارژ وب مانی شما با کد امنیتی انجام شود لطفا در توضیحات سفارش ذکر کنید:
 1. برای شارژ حساب با دلار، شماره کیفی که با Z شروع می شود را ارسال کنید.
 2. برای شارژ حساب با یورو، شماره کیفی که با E شروع می شود را ارسال کنید.
 3. برای شارژ حساب با روبل، شماره کیفی که با R شرو ع می شود را ارسال کنید.
 • ممکن است انجام خدمات انتقال ارز تا ۷۲ ساعت کاری زمان ببرد. تلاش ما این است که در سریعترین زمان سفارش شما انجام شود. در روزهای تعطیل کشور فرد گیرنده پول، امکان پیگیری حواله شما وجود ندارد. در نظر داشته باشید به علت محدودیت هایی که وسترن یونیون و مانی گرام در برخی از کشورها دارد ممکن است حواله شما بصورت اینترنتی انجام نشده و از طریق دفاتر ما در خارج از کشور انجام گیرد و بنابراین زمان انجام سفارش شما طولانی‌تر خواهد شد.
 • اگر گیرنده پول شما در کشوری باشد که هنگام دریافت نمیتواند ارز سفارش داده شده شما را دریافت کند وسترن یونیون و مانی گرام بر اساس نرخ تبدیل ارز خود و نه هیچ مرجع دیگری که نرخ تبدیل ارز را ارائه می­دهد (نظیر گوگل یا وبسایت xe.com)، هزینه ­ای بابت تبدیل نرخ ارز می گیرد. بنابراین، در هنگام ثبت سفارش، هزینه ­ی تبدیل نرخ ارز حواله را به مبلغ سفارش خود اضافه نمایید.
 • لطفا نام پاسپورتی گیرنده حواله را به دقت وارد نمایید چون در صورت انجام حواله به نام اشتباه و درخواست تغییر نام حداقل مبلغ ۲۵ دلار کارمزد مجدد باید پرداخت گردد.
 • گاهی اوقات ممکن است حواله شما بدلایل مختلف مثل وجود نام گیرنده در لیست سیاه یا پر شدن محدودیت دریافت وی از طرف وسترن یونیون و مانی گرام، نگه داشته شود. در طی این بازه وی پیمنت صرفا مسئولیت پیگیری آن را برای شما بر عهده خواهد داشت.
 • در نظر داشته باشید به علت محدودیت هایی که وسترن یونیون دارد ممکن است حواله شما طی چند بخش انجام شود.
 • مشاهده شرایط استفاده، لغو و بازگشت هزینه سفارش
تمامی حقوق این سایت متعلق به وی پیمنت است