درخواست لغو سفارش

مشتریان عزیزی که انجام سفارش آنها با مشکل روبرو شده است و درخواست لغو سفارش خود دارند، فرم زیر را با دقت تکمیل نموده تا همکاران ما پس از تایید امکان برگشت سفارش، مبلغ پرداخت شده را عودت دهند. توجه نمایید که شماره حساب، شماره کارت و شماره شبا از یک بانک مشخص و به نام شخص صاحب حساب کاربری در سایت وی پیمنت باشد.

از اینکه سایت وی پیمنت را برای انجام خدمات غیر نقدی ارزی خود انتخاب نمودید صمیمانه متشکریم.

بخشی از قوانین لغو سفارش:

  • در مواردی که خرید اینترنتی که با استفاده از مسترکارت­های مجازی وی پیمنت یا از طریق خدمات غیرنقدی وی پیمنت انجام شده به هر دلیلی برگشت زده شود و ریفاند گردد، مبلغ بازگشتی پس از کسر هزینه های احتمالی و نیز ۵ درصد کارمزد نقد کردن به شرطی که یک هفته از زمان ریفاند سپری شده باشد بصورت ریالی و بر اساس نرخ روز خرید اسکناس تاریخ ریفاند به حساب کارت، عودت داده می­شود. همچنین برای سفارشات کمتر از ۵۰ واحد ارزی مبلغ ۱۰۰.۰۰۰ریال بابت هزینه ریفاند دریافت می­گردد.
  • برای لغو سفارش چنانچه سفارش از نوع خدمات غیرنقدی ارز باشد، حداکثر تا ۳۰ دقیقه پس از ثبت سفارش و به شرطی که خدمت مزبور انجام نشده باشد کاربر میتواند از انجام آن سفارش انصراف دهد. در صورت انصراف، مبلغ سفارش پس از کسر هزینه لغو سفارش (مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ریال) حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد به حساب مشتری برگشت داده می­شود. پس از گذشت این زمان کاربر حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می کند.
  • چنانچه مشتری درخواست لغو سفارش مسترکارت مجازی خود را داشته باشد به شرطی که از زمان ثبت سفارش ۲۴ ساعت بیشتر نگذشته باشد و در صورتی که تراکنش بانکی تا ۲۴ ساعت پس از درخواست لغو در سوابق کارت ثبت نشده باشد،پس از کسر هزینه لغو سفارش (مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ریال) مابقی آن با کسر ۲ درصد کارمزد، ۲۴ ساعت بعد به حساب مشتری واریز می گردد. پس از گذشت این زمان کاربر حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می کند.
  • حداکثر مهلت مجاز برای استفاده از مسترکارت مجازی یک ماه از زمان ثبت سفارش است و پس از این مدت مسترکارت مجازی مزبور لغو می­شود ولی موجودی آن قابل نقد کردن است.
  • به منظور نقد کردن موجودی مسترکارت مجازی در صورتی­که مبلغ باقیمانده در آن بیش از ۱۰ واحد ارزی باشد، از این مبلغ ۵ واحد ارزی بابت هزینه نقد کردن کسر گردیده و مابقی آن با کسر کارمزد ۵ درصد بر اساس نرخ روز خرید اسکناس در زمان برگشت باقیمانده به حساب کارت، به صورت ریالی نقد شده و بین ۲ تا ۳ روز کاری به حساب مشتری واریز می گردد.

برای مشاهده کامل قوانین به صفحه قوانین سایت وی پیمنت مراجعه نمایید.

فرم درخواست لغو سفارش

نام و نام خانوادگی (الزامی)

نام حساب کاربری (الزامی)

ايميل (الزامی)

تلفن همراه (الزامی)

شماره سفارش (الزامی)

نام بانک (الزامی)

شماره حساب (الزامی)

شماره کارت (الزامی)

شماره شبا (الزامی)

سوال امنیتی زیر را پاسخ دهید