گزارش تراکنش مسترکارت

از جمله خدماتی که شرکت های صادر کننده کارت های اعتباری مسترکارت ، ویزاکارت و … ارائه می‌دهند گزارش تراکنش مالی کارت اعتباری است و بسته به نوع کارت، هزینه‌ای از مشتریان خود برای مشاهده تراکنش آنلاین بانکی و گزارش مالی کسر می کنند. وی پیمنت با توجه به امکانات خود تلاش کرده است تا مشتریان مسترکارت های وی پیمنت بدون هیچ گونه هزینه ای، گزارش تراکنش های خود را به صورت آنی مشاهده کنند و از اینکه تراکنش ارزی آنها با موفقیت به اتمام رسیده است اطمینان حاصل نمایند. برای آشنایی با این بخش، راهنمای گزارش تراکنش مسترکارت را ملاحظه نمایید.

راهنمای گزارش تراکنش مسترکارت:

مرحله اول:

پس از اینکه تراکنش ارزی شما انجام شد وارد بخش حساب کاربری خود در سایت وی پیمنت شوید و دکمه “سفارش” را انتخاب نمایید.

مرحله دوم:

در صفحه باز شده، لیستی از سفارش‌هایی که تا به حال در سایت وی پیمنت ثبت کرده اید را مشاهده می کنید. برای مشاهده گزارش مسترکارت مد نظر خود، در ردیف سفارش مربوطه، دکمه “مشاهده کارت های صادر شده” را انتخاب نمایید.

مرحله سوم:

در این بخش، بخشی از شماره کارت ثبت شده از طرف خود را مشاهده می کنید. با کلیک بر روی دکمه “مشاهده سابقه کارت” به صفحه اصلی گزارش تراکنش مسترکارت وارد می شوید.

مرحله چهارم:

گزارش تراکنش کارت با ذکر جزئیات برای شما نمایش داده می شود. در تصویر زیر نمونه ای از یک پرداخت موفقیت آمیز را مشاهده می کنید.