خدمات پرداخت بین المللی

Vpayment این امکان را برای مشتریان خود ایجاد کرده است که بتوانند به راحتی پرداخت بین المللی خود (از قبیل خدمات پرداخت اینترنتی، ثبت نام آزمون های خارجی، پذیرش دانشجو و خدمات مهاجرت و ویزا، رزرو هتل، خدمات پست بین الملل) را انجام دهند. کافی است کلیه مشخصات و مراحل پرداخت خود را در قالب یکی از سفارشات زیر در بخش سبد خرید وارد نموده و ثبت سفارش نمایید.

برای سفارش خدمات پرداخت بین المللی سایر ارزهایی که ارائه نشده و با مبالغ بیشتر (بالاتر از ۲۰۰۰ واحد ارزی)، با ما تماس بگیرید.

محاسبه قیمت نهایی سفارش

.

پرداخت اینترنتی ارزی (حداقل ۱۰ و حداکثر ۴۰۰۰ واحد ارزی)

هزینه آزمون بین المللی (حداقل ۱۰ و حداکثر ۲۰۰۰ واحد ارزی)

خدمات ارزی دانشجویی (حداقل ۱۰ و حداکثر ۲۰۰۰ واحد ارزی)

رزرو هتل خارجی (حداقل ۱۰ و حداکثر ۵۰۰۰ واحد ارزی)

مشتریان محترم توجه نمایند که :

 • ممکن است انجام خدمات پرداخت بین المللی تا ۷۲ ساعت کاری زمان ببرد. تلاش ما این است که در سریعترین زمان سفارش شما انجام شود.
 • کلیه پرداخت های خدمات پرداخت بین المللی که اطلاعات کارت را ذخیره می کنند و حالت اشتراک ماهانه دارند توسط وی پیمنت قابل انجام نیست.
 • قبل از ثبت سفارش انجام این خدمات از اعتبار سایت پذیرنده مورد نظر اطمینان حاصل کنید، زیرا در صورت نارضایتی شما و یا عدم دریافت خدمات از سایت مورد نظر، وی پیمنت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد و امکان پیگیری های بعدی نیز توسط وی پیمنت وجود نخواهد داشت.
 • وی پیمنت فقط پرداخت های شما را انجام می دهد و مسئولیت کلیه پیگیری هایی که نیاز هست با مرکز مورد نظر صورت بگیرد به عهده خود شما می باشد.
 • انجام خدمات هزینه آزمون بین المللی، خدمات ارزی دانشجویی، پرداخت اینترنتی ارزی بالای ۱۰۰ واحد ارزی و رزرو هتل خارجی، مستلزم بارگذاری مدارک هویتی (مانند تصویر کارت ملی و تصویر صفحه اول شناسنامه) در هنگام ثبت سفارش می باشد.
 • در حالت کلی پرداخت سایت ها و موارد زیر با کارت های اعتباری ما انجام می شود:
 1. هزینه تعیین وقت سفارت و امور مهاجرتی
 2. ثبت نام کلیه آزمون های بین المللی ، پذیرش دانشگاه ها ، ثبت مقالات و رزرو هتل
 3. پرداخت به سایت های Amazon ، eBay و …
 4. خرید لایسنس های نرم افزاری
 • کلیه پرداخت هایی که جزو خدمات متداول وی پیمنت نیست در صورتی که قابل انجام باشد با اخذ ۴ دلار کارمزد بیشتر انجام خواهد شد. تذکر این نکته ضروری است در صورتی که خرید شما لغو و یا ریفاند شود، امکان پیگیری آن وجود ندارد.
 • برای سایت های فروشگاهی که اجناس فیزیکی ارائه می دهند صرفا پرداخت هزینه کالا توسط وی پیمنت ممکن است و ارائه آدرس پستی و تحویل کالا به عهده مشتری است. همچنین برای این موارد می توانید مسترکارت­های مجازی وی پیمنت را تهیه نمایید.
 • مشاهده شرایط استفاده، لغو و بازگشت هزینه سفارش
تمامی حقوق این سایت متعلق به وی پیمنت است