شرایط لغو و بازگشت هزینه سفارش

Vpayment | قوانین و مقرراتکلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت Vpayment را دارند ، باید قوانین و مقررات شرایط لغو و بازگشت هزینه سفارش را کاملاً مطالعه و سپس اقدام به خرید از سایت کنند. خرید از سایت به منزله مطالعه و قبول شرایط لغو و بازگشت هزینه سفارش و قوانین و مقررات مربوطه است.

شرایط لغو و بازگشت :

مستر کارت‌ های مجازی در اکثر درگاه‌های پرداختی که از مسترکارت پشتیبانی می‌کنند، قابل استفاده است اما ممکن است برخی از سایت‌ها از این نوع کارت ها پشتیبانی نکنند. بنابراین بهتر است پیش از تهیه مسترکارت مجازی از پذیرفته شدن این کارت اطمینان حاصل کنید.

چنانچه مشتری درخواست لغو سفارش خود را داشته باشد، اگر سفارش از نوع خدمت بوده، در صورتی که خدمت مزبور انجام نشده باشد هزینه سفارش ۲۴ ساعت بعد پس از کسر هزینه لغو سفارش (۲۰ هزار تومان) مابقی به حساب مشتری واریز می گردد. اگر سفارش مشتری مسترکارت مجازی بوده،  در صورتی که تراکنش بانکی تا ۲۴ ساعت پس از این درخواست در سوابق کارت ثبت نشده باشد پس از آن با کسر هزینه لغو سفارش (۲۰ هزار تومان) مابقی به حساب مشتری واریز می گردد.

در صورت هر گونه تغییرات در سیستم بانکی یا در مواردی که بانک صادر کننده کارت طبق قوانین خود حساب کاربری مشتری را مسدود کند هیچ مسئولیتی متوجه واگذار کننده کارت نخواهد بود.

بانک صادر کننده کارت و واگذار کننده کارت در هیچ شرایطی مسئولیت خرید های انجام شده در قبال درخواست مشتری را به عهده نخواهد گرفت و انجام تحقیقات، اطمینان از صحت عملکرد فروشنده، کیفیت و کمیت کالا یا خدمات خریداری شده و شرایط استفاده از آنها و یا تطابق سفارش ها با قوانین بین المللی و قوانین جمهوری اسلامی ایران به طور مستقیم و منحصرا به عهده دارنده کارت بوده و بانک صادر کننده و واگذار کننده کارت قادر به بررسی هیچ یک از موارد فوق نخواهند بود.

در صورت تکمیل فرآیند خرید، امکان استرداد وجه منوط به نظر صادر کننده کارت بوده و تنها مبلغ استردادی از طرف صادر کننده کارت به ما پس از کسر کارمزد و هزینه های مترتب بازگشت داده می شود. در صورت Pre-Authorize شدن کارت و در نتیجه بلوکه شدن پول در کارت و انجام نشدن پرداخت، بعد از آزاد شدن پول (طبق قوانین مسترکارت) تنها پول برگشت خورده به کارت بعد از کسر هزینه ها به مشتری عودت می گردد.